Autorský Archiv: Igor

Zabijačka 2014 Divoky

I letos jsme si nenechali ujít jednu z nejpříjemnějších akcí roku. Dne 14.11.2014 jsme opět sešli v hojném počtu v Divokách, abychom si udělali zabijačkové speciality, ale především se pobavili a společně vypili nějaký ten soudek. 

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zabijačka 2014 Divoky

Na Slovenské svatbě, aneb slavnost Jasmingu

Když nám Pingu sdělil, že svatba bude, bylo to malé překvapení. Svobodomyslný tramp, hudebník a hlavně pivař se vždy tvářil jako by ho nikdo nedokázal osedlat. No když jsme vzali v úvahu, že si má brát Jasmínku, kterou jsme již chvíli znali bylo jasno proč se tak změnil. Jsme velmi rádi, že se nám dostalo … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na Slovenské svatbě, aneb slavnost Jasmingu

Pochod okolo Břestecké skály

Tak to bylo zase. Tradiční lednová akce na které nesmíme chybět. Putování okolo Břestecké skály 2014. Již od sobotního rána 18.1.2014 se scházely davy lidí v Břestecké sportovní hale a přilehlé hospodě u Krtka, aby ochutnali vyníkající zabijačkové speciality a prošli se přírodou okolo Břestecké skály ve dvou trasách. 8km a 15km. Naše skupina proti … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pochod okolo Břestecké skály

Členové Beerplease CZ pijou pivo odmalička!

Tento článek vznikl jako reakce na lživé informace, které se objevili na stránkách Beerplease SK. Všichni členové Beerplease CZ samozřejmě odmalička pili a stále pijí pivo! Fotografie na stránkách našich slovenských kolegů je podvrh, který se snaží zkompromitovat některé z našich členů a destabilizovat tak celé české hnutí. Naštěstí všichni naši členové vědí, že jde … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Členové Beerplease CZ pijou pivo odmalička!

Pardubický pivovar Pernštejn

Tak přišlo jaro. Přesto, že venku zuřila sněhová bouře, my jsme se vydali na jarní návštěvu pivovaru. V poslední době se dost špatně vybírá, protože pivovary v našem okolí jsme již navštívili. Přemýšleli jsme o pivovaru v Pelhřimově, ale volba nakonec padla na pivovar Pardubice. Pivovar Pernštejn. 29.3.2013

Kategorie: Pivovary | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pardubický pivovar Pernštejn

Pochod okolo Břestecké skály 2013

Jako každý rok i letos jsme se domluvili a sešli jsme na Břestku, abychom ochutnali zabijačkové speciality a prošli se okolo Břestecké skály.

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pochod okolo Břestecké skály 2013

Silvestrovský sraz kačerů na Brdu

Jak bylo na stránkách Beerplease avizováno, konal se na Brdu dne 31.12.2012 event geocachingu. Všichni co ve Zlínském kraji geocaching provozují si tuto akci nemohli nechat ujít. To znamená, že jsme tam nechyběli ani my.

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Silvestrovský sraz kačerů na Brdu

Zabijačka Beerplease 2012

Jako již tradičně jsme se sešli na malé soukromé zabijačce našeho hnutí. V pátek 23.11.2012 jsme se sešli na Lálově ranči v Divokách, abychom provedli nezbytné přípravy na sobotní zabijačku. Říká se tomu zabijačka, ale nepleťte se. Půlka prasete kterou jsme přivezli už rozhodně neběhala. Jak to vše dopadlo?

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zabijačka Beerplease 2012

Pivovar Vyškov – exkurze

Tak přišel čas a my jsme jeli do našeho podzimního pivovaru. Dlouho opomíjený a všemi zatracovaný Vyškov se podařilo prosadit a tak jsme vyjeli. Myslím, že nakonec byli všichni překvapeni a dokonce se překonal i rekord v počtu členů. Celkem se nás sešlo dvanáct!

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pivovar Vyškov – exkurze

Selátko v Dubňanech 2012

Nejkrásnější a nejpohodovější akcí podzimu je bezesporu burčákový víkend spojený s konzumací opečeného selátka v lese nedaleko Dubňan. Jako každý rok jsme neváhali s účastí ani na okamžik! 12.- 14.října 2012.

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Selátko v Dubňanech 2012