Autorský Archiv: Jeňa

Expedice Volchub 2017

Letošní start expedice byl stanoven z města Koryčany v hloubi Chřibských lesů. Jak už je u nás zvykem, proběhla mailová smršť ve formě domluvy kdy, kdo a co! A pak už nastal Den D, pátek 19.5.2017 kdy Pavel P. s Lálou vyrazili busem z Kroměříže a ostatní tj. Jirka, Přema, Viktor a Jeňa ze Starého … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentářů: 1

Pochod Okolo Břesteské skály 2016

Na letošní ročník pochodu Okolo Břestecké Skály byla mailová domluva v plném proudu. Nakonec nemoci členů, jejich dětí a jedna klasická narozeninová výmluva nás skrouhli na konečný počet čtyř účastníků zájezdu.

Kategorie: Historie | Komentářů: 3

Pochod Okolo Břesteské skály 2015

Na letošní ročník už jsem vyrazil dřív a to pěšky ze Starého Města přes Zlechov a Buchlovice na Břestek. Po cca 9ti kilometrovém pochodu sem se zastavil v hospodě U Krtka, kde jsem se chtěl domluvit na přespání na chatě. Kvůli jistým důvodům to neklaplo, ale to tu nebudu rozebírat. Nakonec sem se po Igorově … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pochod Okolo Břesteské skály 2015

Podzimní Javorníky

V plánu byl podzimní vandr Beerpleasáků 2012. Plánoval jsem ho já (Jeňa), a tak jsem všem poslal email, jestli půjdou. Nápad kam jít nebyl, a tak jsem to nechal na volné diskusi. Jelikož se kromě Slunka nikdo nepřidal, tak jsme se shodli na Javorníkách.

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní Javorníky