Autorský Archiv: Lála

Selátko 2016

Takže další ročník za námi a můžeme konstatovat, že letos to byla samá novinka a překvapení. No posuďte sami! Snad první ročník kdy nám nepršelo, celou dobu svítilo slunce a my místo altánů rozdělali místní slunečník. Prvně se podařilo Pavlovi sehnat menší kousek pašíka, takže už se ho dalo nazvat selátkem.

Kategorie: Historie | Komentářů: 8

Tour de Kroměříž

Termín exkurze pivovaru byl jasný, ale původní plán nám nevyšel. Byla to prohlídka pivovaru Zubr a pak i návštěva pivovaru Litovel ztroskotala na problémech s volným termínem. My se však nevzdáváme a cestičku do pivovaru si najdeme! Tenkrát jsme zvolili poznání minipivovarů  v Kroměříži .

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tour de Kroměříž

Kindrvandr 2014

Loňský ročník se nám povedl a líbil se nejen dětem, ale i tatínkům, takže proč si to nezopakovat a snad to bude tradice, tedy dokud to bude děti s námi bavit. Ujal se i název akce a tak se pokusíme každý rok vymyslet nějaké zajímavé místo, kam se vypravíme a snad to bude brzy i spaní … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kindrvandr 2014

Expedice Volchub 2014

Letos popíšu ve zkratce, jak jsem putoval z mého pohledu. Podle výsledků ankety se mělo vyrážet z obce Bohuslavice, ale každý nakonec vyrazil v jiný čas a trochu z jiného místa, ačkoliv směr byl dodržen. Já vyrazil už v pátek dopoledne sám z Kroměříže směrem na Jestřabice a Haluzice. Zde jsem na rozcestí vystoupil a vydal se po pokladech k cíli, což měla být … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Expedice Volchub 2014

XXI. Setkání u Bizona 2013

Poslední podzimní akce se spaním ve stanu, či pod širákem,  je setkání s kamarády v Dubňanech. Opékáním selátka a ochutnávkou burčákových produktů,  ale i vínka a pivka. Letos dorazilo v pátek Beerplease.cz v sestavě Igor, Přema, Lála, Jeňa, Slunko, a taky virtuál Míťa a Svaťa. Ti se přidali až v sobotu. Lála vyrazil již v pátek ráno autem a s kolem a … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem XXI. Setkání u Bizona 2013

Kindrvandr v Moravském krasu

Už jsme zkoušeli vymyslet Apaluchu, ale to nám vyšlo jen jeden rok, tak jsme přemýšleli co podnikat s tou naší drobotinou. Pomalu nám to dorůstá do věku, že není problém někam na víkend vyrazit. No a tak nás napadlo vyrazit na nějaký menší vandřík. A vznikl nápad i název kindrvanr. Původně byl plán podívat se na jih … Pokračovat ve čtení »

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kindrvandr v Moravském krasu

20. výroční oheň T.O. Bříza 20. – 22.4.2012

Pravidelně se nám spojuje jaro s prvním spaním pod širákem, a také s výročním ohněm T.O. Bříza. Jako loni to bylo pouze pro zvané kamarády, a jsme moc rádi, že mezi ně patříme, jako celé hnutí Beerplease!

Kategorie: Historie | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 20. výroční oheň T.O. Bříza 20. – 22.4.2012